Strona główna    Dyrekcja    Nauczyciele    Archiwum    sp2aug.pl    BIP     www.gim2.vdl.pl

2 jest OK

Zadania w projekcie: "2 jest OK"

czas trwania projektu 01.03.2017r. – 28.02.2019r.

IV.

WSPARCIE UCZNIÓW  ZDOLNYCH POPRZEZ MOTYWACYJNĄ POMOC STYPENDIALNĄ.

Działanie1: Realizacja programu motywacyjnego za wybitne osiągnięcia w nauce przedmiotów o kluczowym znaczeniu.

1. REGULAMIN PRZYZNAWANIA STYPENDIÓW

2. STYPENDIA PRZYZNANO UCZNIOM klas gimnazjalnych    lista uczniów

3. STYPENDIA PRZYZNANO UCZNIOM klas szkoły podstawowej    lista uczniów

W dniu 22 czerwca, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, w obecności Rodziców, Nauczycieli i zaproszonych gości odbyło się wręczenie Certyfikatów  Stypendialnych w ramach działania 1. Realizacja programu motywacyjnego za wybitne osiągnięcia w nauce przedmiotów o kluczowym znaczeniu. Najpierw publicznie zostały wyczytane nazwiska uczniów na poziomie klas V, VI, VII, IIg i IIIg, a następnie koordynator projektu Henryka Rzepecka wraz z panią Dyrektor Agnieszką Milanowską uroczyście wręczyły każdemu z osobna taki Certyfikat z informacją, iż kwota przyznana na stypendium będzie przelana w najbliższych dniach na podane przez rodzica lub opiekuna konto bankowe oraz przypomnieniem, iż od września uczniowie ci będą jeszcze mieli zorganizowane zajęcia z rozwoju osobistego i możliwości wykorzystania tak środków stypendialnych, aby przyniosły jak najlepszy efekt. Zajęcia takie  odbyły się tylko w klasach III gimnazjum, od razu po ogłoszeniu list stypendialnych, a wiec od  dnia 31 maja 2018r.  Pozostałe grupy uczniów takie zadanie czeka od września 2018r.

Wszyscy stypendyści zostali nagrodzeni wielkimi brawami.

Certyfikat Przynależności
Do Europejskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie